فقط ، درست باران نمایش بازیگر بازیگران

فقط ، درست: باران نمایش بازیگر بازیگران کارگردان کارگردانی بهاره رهنما دورهمی زنان شکسپیر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری قاچ قاچِ خندوانه‌ جهت جام‌جهانی

ظاهرا برنامه خندوانه به قدری جهت شبکه نسیم گل کرده است که حالا رامبد جوان با همه عوامل و دم و دستگاهش و حتی جناب خان قرار هست، چهار روز در هفته اتفاقات خاص جام

قاچ قاچِ خندوانه‌ جهت جام‌جهانی

قاچ قاچِ خندوانه جهت جام جهانی

عبارات مهم : تصویر

ظاهرا برنامه خندوانه به قدری جهت شبکه نسیم گل کرده است که حالا رامبد جوان با همه عوامل و دم و دستگاهش و حتی جناب خان قرار هست، چهار روز در هفته اتفاقات خاص جام جهانی را در آن به اجرا بگذارد: «یک قاچ خندوانه قراره اتفاقات جذابی داشته باشه و همه عوامل خندوانه در اون حضور دارن. کلی اتفاقات خنده آمیز هم براتون داریم.»

نخستین قسمت برنامه شنبه شب ساعت ٢٢ با اجرای دانیال غفارزاده از این شبکه پخش شد و البته تصویر العمل هایی زیادی هم در میان بازدیدکنندگان داشت. بعضی از این برنامه خوششان آمد و در پیج اینستاگرام این برنامه، زیر پست قاچ نوشتند: «خیلی خوب بود برنامه، مخصوصا آیتم زن گزارشگر و ترانه دانیال و فرزند ها و فوتبال دیدن زن ها و آقایون. زیر پوستی به این قوانین اعتراض کردین، کیف کردم ولی می تونه از این بهترم بشه. در کل دمتون گرم.» کاربر دیگری نظر خود را این طور بیان کرد: «برنامه اول زیاد خوب نبود، فقط جناب خان خوب بود. قسمت های بعد رو بهتر کنید.» در بین این بازدیدکنندگان ولی کسانی هم بودند که به مدت وقت برنامه نقد داشتند و اعتقاد بودند که نیم ساعت جهت پخش اتفاقات جالب جام جهانی کم هست، ولی بعضی دیگر هم که برنامه به دلشان ننشسته بود، این طور به آن تصویر العمل نشان دادند: «خیلی مزخرف بود برنامه تون، اون دانیال چیه کردیش مجری.» و کاربر دیگری در جواب نوشت: «دقیقا. کاش می شد نیما مجری باشه ولی متاسفانه روسیه اس.» کاوه هم رامبد جوان را مخاطبِ نوشته خود قرار داد: «لطفا تموم کن این برنامه مسخره رو، واقعا خندوانه حال به هم زن شده، همه سوژه ها تکراری، بسه دیگه.» یا به عنوان نمونه کاربر دیگری نوشت: «قاچ خیلی مزخرفه. الان داشتم می دیدم، فقط سر و صداست.» تیم خندوانه فعلا روزهای شلوغی دارد، از یک طرف قاچ و از یک طرف خندوانه، آن هم در شرایطی که احسان علیخانی در آخرین برنامه ماه عسل که رامبد جوان میهمان آن بود، از او خواست که ادامه دهنده کاری باشد که این برنامه جهت کمک به آزادی زندانیان جرایم نقدی در دست دارد.

قاچ قاچِ خندوانه‌ جهت جام‌جهانی

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: تصویر | برنامه | برنامه | خندوانه | جام جهانی | رامبد جوان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog